01.04.2016 633

Всеукраїнська наукова конференція – секційне засідання кафедри фінансів і кредиту

У рамках Всеукраїнської наукової конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження В.Л. Симиренка, яка проходила в Уманському національному університету садівництва, на кафедрі фінансів і кредиту було проведено секційне засідання у форматі наукового студентського гуртка «Юний фінансист».

На засіданні з доповідями на актуальну фінансову тематику виступили студенти факультету економіки і підприємництва 2-5 курсів. Кожен виступ відбувався у супроводі сучасних мультимедійних засобів, що значно покращувало якість доповідей.

Усі доповідачі вичерпно і з завзяттям доповідали по своїх темах. За загальним рішенням переможцями стали  Наталія Клименко (52-фм група), Тетяна Кірбай (52-фм група), Анастасія Ярема (51-фс група), Ян Яценко (51-фс група), Віктор Орел (21-е група), Людмила Кононенко (21-е група), Вероніка Пилявська (21-е група).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших блискучих наукових звершень!

Олександр Транченко, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту