13.07.2023 824

Вступайте на факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин, щоб знати все про рослини, екологію, захист рослин, опанувати біологію та біохімію

Як закласти та виростити сад, зібрати якісний урожай, зуміти захистити дерева та плоди від шкідників і водночас не нашкодити екології — відповіді на усі ці питання та багато інших ви дізнаєтесь, обравши одну з чотирьох спеціальностей факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

101 Екологія

Даній спеціальності властиві три основні аспекти, що є і будуть актуальними на тривалу часову перспективу як в Україні, так і за кордоном: збереження й управління навколишнім середовищем, відновлення та стійкість екосистем, збалансування навколишнього середовища та добробут людини. В умовах постійного впливу людини на екосистеми — землекористування, сільське господарство, урбанізація та видобуток ресурсів — важливість екології як спеціальності з року в рік лише зростає!

202 Захист і карантин рослин

Спеціальність спрямована на забезпечення здоров’я рослин (а відтак і людей) та формування безпеки сільськогосподарських систем шляхом запобігання поширенню шкідників і хвороб. Фахівці з захисту та карантину рослин стоять на варті продовольчої безпеки, охорони навколишнього середовища та продуктивності сільських культур, своїми професійними діями сприяючи міжнародній торгівлі та захисту вітчизняного сільського господарства, підтримуючи практику чесної торгівлі та здоров’я і безпеку людей на належному рівні.

203 Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство

Дана спеціальність зосереджена на вирощуванні, управлінні та виробництві фруктів, овочів та винограду. Серед її переваг — потужні та широкі економічні можливості, в основі яких — попит на високоякісні фрукти, овочі та вино у всьому світі, що постійно продовжує зростати. А ще дана спеціальність дарує постійний зв'язок з природою та можливість реалізації підприємницьких ініціатив!

091 Біологія та біохімія

Спеціальність «Біологія та біохімія» — це широкий спектр професійних можливостей у різних секторах: дослідження та наука, фармацевтична та біотехнологічна промисловість; охорона здоров'я та медицина; екологічна та природоохоронна діяльність; реалізація професійних можливостей у державних установах і регулюючих органах; провадження діяльності у сільському господарстві та харчовій промисловості.

Обравши факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва, ви зможете виплекати свій особистий сад або ж спроєктували плодові чи ягідні сади для різних форм власності. Ви знатимете, як формувати урожай і здійснювати біологічний контроль за станом насаджень, щоб ваша продукція була кращою в країні і приносила стабільні прибутки.