22.11.2016 1138

Взірці комфортного проживання в гуртожитку

Ні для кого не секрет, що територія Уманського НУС велика і вміщає в себе велику кількість будівель, садів та багато іншого, та невід’ємною її частиною є студентські гуртожитки. В яких за доброю традицією проводиться щорічний конкурс – «Краща кімната студентського гуртожитку».

Конкурс 2016 року проходив у декілька етапів, навесні було проведено попередній огляд кімнат, і вже восени, за рішеннями рад студентського самоврядування кожного з гуртожитків було відібрано кращі кімнати.

На основі отриманих даних, комісія у складі: представників ректорату, профкому, ради студентського самоврядування, директора студентського містечка.

Опираючись на такі основні критерії як: санітарно-гігієнічний стан кімнати, організація правильної експлуатації наявної матеріально-технічної бази кімнати, забезпечення збереження майна та забезпечення умов для навчання й відпочинку студентів. Внесла свої пропозиції щодо переможців.

За підсумками проведеної перевірки, комісією було визначено переможців конкурсу:

1 місце – кімната №810 гуртожитку №6, проживаючі – Чапалда Ольга та Степанова Олена;

2 місце – кімната №55 гуртожитку №5, проживаючі – Орел Софія, Грибок Олеся;

3 місце – кімната №619 гуртожитку №4, проживаючі – Осієвська Катерина, Нагайчук Марина, а також кімната №33 гуртожитку №1, проживаючі – Сапєльнікова Юлія, Корсанюк Катерина.

Взірці комфортного проживання в гуртожитку

Щиро вітаємо переможців та бажаємо, щоб таких взірців правильного, затишного та комфортного проживання в студентських гуртожитках було якомога більше.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування