05.10.2016 1504

«Хлібодари» віншували Умань з ювілеєм

Цими вихідними наше місто Умань святкувало свою 400-літню річницю.  Активну участь у відзначенні Дня міста взяв народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва

«Хлібодари» віншували Умань з ювілеєм

На запрошення колективу на свято завітала директор Палацу культури м. Чорноморська Світлана Кучеренко, яка вручила вітальний лист з найкращими побажаннями уманчанам.

«Хлібодари» віншували Умань з ювілеєм

У виконанні талановитих студентів, які є учасниками колективу «Хлібодари», прозвучала композиція «Україна – це ми», що стала символічним привітанням рідному місту на честь визначного ювілею.

«Хлібодари» віншували Умань з ювілеєм

А 1 жовтня під виконання Гімну України ансамблем «Хлібодари» розпочались урочистості з нагоди 400-річчя Умані.

«Хлібодари» віншували Умань з ювілеєм

Світлана Берднікова, художній керівник народного самодіяльного ансамблю пісні і танців «Хлібодари»