11.11.2021 250

Якісна освіта – якісне життя

Важливість якості послуг і товарів нині виходить на перше місце у всесвітньому попиті. Європейська організація з якості та Американське товариство з контролю якості, Японський союз учених і інженерів і Латиноамериканська організація з якості є ініціаторами започаткування дня якості ще з 1989 року. Їх зусилля, за підтримки ООН, отримали позитивні наслідки, а відтак проведення Всесвітнього дня якості набуло щорічного характеру, будучи встановленим на другий четвер листопада.

У 1995-му році Європейська організація якості оголосила тиждень, коли відзначається Всесвітній день якості, Європейським тижнем якості. У всі дні цього тижня сумлінні виробники, за підтримки громадських організацій, небайдужих громадян та органів виконавчої влади, влаштовують численні виставки та проводять масові заходи, включаючи заходи з соціальною рекламою інформаційного змісту, на підтримку принципів якості вироблених товарів і послуг.

«Варто зауважити,» – наголошують члени вищевказаних організацій, – «що якість – це не лише служіння попиту чи пропозиції. Якісною послугою чи якісним продуктом може називатися лише той товар, який навіть після вжитку має призначення служити на благо Всесвіту: навколишньому середовищу, підвищенню рівня фізичного та морального здоров’я людей, тварин, екології в цілому».

Уманський національний університет садівництва всіляко сприяє підтримує пропагування та доручення до Всесвітнього дня якості, адже високий рівень навчальних послуг, їх актуальність запитам ринку праці та роботодавців, відповідальне ставлення колективу до виконуваної ним роботи, а також відкритість змінам – це ті визначальні чинники, що роблять освіту Уманського НУС якісною. І цей тренд навчальний заклад тримає ще з 1844 року, від самого початку заснування.

Шановні колеги, студенти! Приєднуємося сьогодні до світової ініціативи унеможливлення поширення неякісних послуг. Наша згуртованість, пильність, уважність і чуйність, відданість пріоритетам і прагнення кращого дозволять зростати і життєвому потенціалу, і якості нашої освіти та життя. Адже саме обізнаність та освіченість нації, тобто якісна освіта, є  гарантією успішного розвитку держави. Зі святом!

Пресцентр Уманського НУС