09.11.2023 319

Якість – справа особиста та загальнонаціональна

World Quality Day відзначає спільнота в Уманському національному університеті садівництва. І нині чільне місце відводиться інформаційно-практичним заняттям, диспутам, дебатам, діалогам про те, яким чином якість пов’язана із життєдіяльністю. Тобто всі зусилля спрямовано на свідоме розуміння про те, чи виробники продукції, які поважають та дбають про здорову безпеку споживачів, мають змогу змінити людське життя на краще? Чи всі товари – матеріальні та нематеріальні – відповідають очікуваному поняттю якості?

Факт про те, що якість товарів і послуг має безпосередній вплив на довголіття соціуму, довкілля та гармонійну їх взаємодію – беззаперечний. Тому підвищення уваги до питань якості у різних сферах життєдіяльності є головною метою Всесвітнього Дня якості. Концептуальні аспекти цієї днини, сприяють усвідомленню важливості дбалого ставлення й особистої відповідальності кожного громадянина абсолютно до всіх життєвих сфер. Для цього лише потрібно сказати «ні» неякісним товарам, відмовитися від споживання шкідливих продуктів харчування, замінити низькопробні матеріальні та нематеріальні ресурси і цінності на дійсно вагомі та корисні. Фундамент для початку життя без поганої продукція і послуг – це дбайливість про себе.

Ініціатива World Quality Day покликана підкреслити важливість якості для безпеки споживачів та клієнтів. Нині всім і кожному під силу усвідомити, як якість може покращити продуктивність, ефективність та інновації в організаціях, установах, галузях, житті особистому, громади та країни. Прогресивна світова спільнота, спостерігаючи негативні тенденції впливу неякісних товарів і послуг на суспільне життя, починаючи з 1989-го року, відкрито заявила рішучий протест з цього приводу, заснувавши Всесвітній день якості.

Нині кожен з нас несе відповідальність за  підтримку принципів якості вироблених товарів і послуг, адже незадовільна якість виступає в ролі стримуючого і вкрай негативного в економічному аспекті фактору. У воєнний період в Україні дуже важливо зважати на всі нюанси, що можуть покращити життєдіяльність. І в першу чергу ми маємо дбати про організацію посильно якісного життя наших захисників. Тож, шановна університетська спільното, кожен з нас нині має вплив на присутність якості у нашому житті. Скористаймося нагодою та створімо належні умови для позбавлення країни від непотребу! Гідна якість – це не складно, варто лише самоорганізуватися та забажати. Шануймося, бо ми того варті.