14.07.2023 342

Якщо любите землю і мрієте нагодувати світ — вступайте на факультет агрономії Уманського національного університету садівництва

Хлібороб — одна з найдавніших професій, що залишається поза часом вже тисячі років. А факультет агрономії — це один з найстаріших факультетів Уманського національного університету садівництва. Науково-педагогічний колектив факультету майстерно поєднує класичні знання, сучасні досягнення та власні напрацювання у підготовці фахівців, які продовжуватимуть справу поколінь.

Спеціальність 201 Агрономія

Ця спеціальність перебуває поза часом і тенденціями, адже вирощувати хліб (і до хліба) — це завжди актуально. Основа виробництва продуктів харчування, висока технологічність, стало прогресивна ресурсна база, інтелектуальна креативність селекції культур, широкі кар’єрні можливості та глобальний вплив на розвиток економіки держави і світу — ключові ознаки професії агронома!

Після закінчення навчання випускники факультету агрономії Уманського національного університету садівництва мають величезний вибір посад і професій, за якими можуть працювати: агроном, агрохімік, ґрунтознавець, керівник фермерського господарства, фахівець з продажу зерна і агрохімії тощо. Вища освіта, яку можна здобути на факультеті агрономії за спеціальністю «Агрономія» — це старт у сучасне життя конкурентоспроможної особистості, яка озброєна комплексом знань, умінь і навичок для якісної професійної діяльності.