16.07.2023 466

З Днем бухгалтера!

16 липня своє професійне свято відзначають фахівці, від скрупульозної роботи яких залежить злагоджена діяльність будь-яких підприємств, організацій, установ. Сьогодні ми віншуємо бухгалтерів!
Хочемо звернутись із щирими словами вітань на адресу плеяди високопрофесійних фахівців і науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва, а також наших студентів, для яких бухгалтерська справа — це не просто робота, це вибір усього життя.
Бухгалтери — це королі цифр і повелителі грошових операцій, неперевершені віртуози таблиць і пунктуальні підкорювачі податкових календарів. Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків і своєчасність податкових платежів, радуєте виплатою заробітної плати і тримаєте на своїх плечах контроль документообігу підприємства. Ви вже не одне тисячоліття, ще з часів Стародавньої Індії, здійснюєте грошовий і матеріальний облік, допомагаєте розібратися в світі чисел, рахунків, виплат, податків.

Вітаємо зі святом і бажаємо, щоб життя нараховувало вам лише приємні бонуси і сюрпризи за вашу надзвичайно відповідальну роботу! Бажаємо тримати баланс, щоб не сталось, хай у ваших звітах не губляться цифри, бажаємо роботи без труднощів і помилок, а життя — зі статком і позитивним сальдо. Бажаємо, щоб ваша професія й надалі була затребуваною на ринку праці і відтак достойно оплачуваною!