04.10.2016 785

З Днем народження, рідна Умань!

Одним з найулюбленіших свят уманчан є День міста. Воно  об'єднує всіх, кому дорога наша Умань. У цей день кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини.  Цьогоріч ми відзначаємо 400  річницю нашого рідного міста. Програма святкування була насиченою та різноманітною.  Це й урочиста хода,  нагородження, виставки, концерти, ярмарки, атракціони,  фестивалі кави, солодощів та вуличної їжі. Традиційно  в цьому прекрасному святі взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти та співробітники Уманського національного університету садівництва.

З Днем народження, рідна Умань!

У святковій ході брали участь усі факультети, які по-своєму, з родзинкою прикрасили свої колони. Особливо яскравим, сонячним вирізнявся поміж них факультет агрономії. Очолював колону факультету доктор сільськогосподарських наук, професор Сергій Полторецький,  студенти в традиційних  українських костюмах  несли коровай, а за ними йшли дівчата у вишиванках. Колона була прикрашена квітами, колосками, маками. Після святкової ходи студенти 12-аг групи разом з куратором Сергієм Прокопчуком  мали нагоду подивитись святковий концерт.

З Днем народження, рідна Умань!

Колектив факультету агрономії  щиро  бажає рідній Умані мирного неба, Господнього благословення та процвітання!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи