З Днем народження, рідна Умань!
Одним з найулюбленіших свят уманчан є День міста. Воно об'єднує всіх, кому дорога наша Умань. У цей день кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини. Цьогоріч ми відзначаємо 400 річницю нашого рідного міста. Програма святкування була насиченою та різноманітною. Це й урочиста хода, нагородження, виставки, концерти, ярмарки, атракціони, фестивалі кави, солодощів та вуличної їжі. Традиційно в цьому прекрасному святі взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти та співробітники Уманського національного університету садівництва.
У святковій ході брали участь усі факультети, які по-своєму, з родзинкою прикрасили свої колони. Особливо яскравим, сонячним вирізнявся поміж них факультет агрономії. Очолював колону факультету доктор сільськогосподарських наук, професор Сергій Полторецький, студенти в традиційних українських костюмах несли коровай, а за ними йшли дівчата у вишиванках. Колона була прикрашена квітами, колосками, маками. Після святкової ходи студенти 12-аг групи разом з куратором Сергієм Прокопчуком мали нагоду подивитись святковий концерт.
Колектив факультету агрономії щиро бажає рідній Умані мирного неба, Господнього благословення та процвітання!
Олена Черно, заступник декана з виховної роботи
Фотогалерея
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/000_0002-250x180-072.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/100_3383-250x180-59d.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/100_3391-250x180-269.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/100_3393-250x180-298.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/100_3395-250x180-da7.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/20161001_111055-250x180-b2d.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/20161001_111257-250x180-b14.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/20161001_124034-250x180-6f5.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/IMG_3823-250x180-abd.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/IMG_3824-250x180-abd.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/IMG_3825-250x180-abd.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/IMG_3828-250x180-abd.jpeg)
![З Днем народження, рідна Умань!](assets/cache/images/2016/agronomy/uman/u_75h-pa8VQ-250x180-abd.jpeg)