08.07.2023 338

З Днем родини!

8 липня в Україні відзначається сімейне свято – День родини.

Родина – це головна цінність для українців, адже це поняття об’єднує найрідніших людей, з якими ти завжди можеш розділити навпіл горе й поділитись радістю, щоб примножити її, і розповісти про свої досягнення. В родині завжди підтримають порадою і ділом, завжди знайдуть для тебе хвилину.

Останні півтора роки повномасштабної війни українці повсякчас доводять, що наша родина – це вся Україна! Ми згуртувались для того, щоб протистояти спільному ворогу і разом подолати усі незгоди. І ми разом, усією українською родиною відсвяткуємо Перемогу України!

Бажаємо почуватися затишно у великій, багаточисельній родині Уманського національного університету садівництва тим, хто цього року лише вступить на перший курс, нашим студентам і випускникам різних років, науковцям і працівникам університету! Хай для кожного з вас наша університетська родина буде міцною опорою у житті!

Бажаємо злагоди і достатку вашим сім’ям, любові, поваги та взаємодопомоги! Хай ваші родини будуть у безпеці в наш непевний час!

Наша родина – це вся Україна!