15.06.2022 357

З крихти по світу – голодному паляниця

Люди цінують життя більше, аніж гроші. Це справедливо і так має бути завжди. І нині колектив Уманського національного університету садівництва з усім властивим йому запалом долучився до воєнного марафону пожертвувань. Університетяни вже давно не на показ працюють на ниві благодійності як фінансової, так і морально-етичної. Спільнота навчального закладу чітко усвідомлює, що гроші здатні вирішити багато важливих аспектів нашого життя, однак не менш важливою є пожертва власного досвіду, часу, знань, сил, аби розрадити, підтримати, допомогти.

Культура благодійності та вміння вносити пожертвування у кожного особисті. Однак нині в Україні складний воєнний період, і кожен свідомий громадянин нашої держави долучився до допомоги – переселенцям, ЗСУ, пораненим, нужденним стареньким, сусідам, знайомим, дітям чи тваринам. Такого роду доброчинність виявляє межі нашої людяності та готовності стати корисним нужденному власним економічним ресурсом, фінансовим впливом або навіть часом і моральними силами. Тож благодійні практики сучасних людей стають все виразнішими.

Саме тому усвідомлення виразу «з крихти по світу – голодному паляниця» є головним принципом нашого згуртування, гідного та швидкого шляху до миру і Перемоги.

Тримаймося пліч-о-пліч, шановні земляки, і пам’ятаймо: завжди наша щира готовність пожертвувати на благії справи є для когось можливістю вижити.

Пресцентр Уманського НУС