05.09.2020 1012

З Міжнародним днем благодійності!

«Світло потрібно мати з собою, в собі, щоб освітити темряву для всіх, що стоять на дорозі, щоб вони, побачивши світло, знайшли його в собі та пішли б своєю дорогою, не стоячи в темряві, наче не відаючи, куди йти»

Мікалоюс Чюрльоніс, литовський художник та композитор

Уманський національний університет садівництва є апелювачем багатьох гарних справ і традицій. І 5 вересня, коли світ відзначає Міжнародний день благодійності, колектив університету по праву може долучитися до загального святкування. Адже милосердя для студентів і викладачів повсякчас стало вже звичною, буденною справою, це для них звичка і спосіб життя, а корінь благодійності – добре серце, яким наділений кожен вихованець і працівник навчального закладу. Тож у такий день хочеться подякувати та відмітити великодушність і людинолюбність членів університетського загалу, які, не зважаючи на зайнятість, є великими людинолюбцями та завжди готові творити благі, добрі, безкорисні справи. Студенти та викладачі переконані, що сучасне суспільство здатне подолати злидні, якщо байдужість назавжди покине серця людей.

«Милосердя – величезна сила, що зв'язує і об'єднує людей. Воно допомагає і тим, хто його потребує, і тим, хто його надає. Милосердя зближує, об’єднує людей. Ми, можливо, і в хлібі насущному маємо меншу потребу, ніж у любові, милосерді, прощенні», – заповідала нащадкам Мати Тереза.

Університетська громада постійно співпрацює з волонтерами, бере участь у благодійних акціях, організовує благодійні вечори, допомагає нужденним в дитячих будинках і центрі реабілітації, сім’ям АТОвців. Також університетська молодь впроваджує інноваційні проекти, готуючи фандрейзингові та промоакції.

Зазвичай учасники акцій соромляться говорити про свою доброчинність, та в цей день ми пишаємося бути справжніми людьми, які мають змогу допомагати тим членам суспільства, які нині потребують цього.

Пресцентр Уманського НУС