31.10.2016 692

З поглядом у майбутнє

Доценти кафедри геодезії, картографії та кадастру Михайло Шемякін та Володимир Кирилюк разом з старшим викладачем кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Любов’ю Михайлишиною провели профорієнтаційну роботу у школах Гайворонського району Кіровоградської області.

Зліва направо: доцент М.В. Шемякін, ст. викладач Л.В. Михайлишина, методист з профорієнтації Гайворонського МНВК І.Л. Мудрий, доцент В.П. Кирилюк, директор Гайворонського МНВК С.І. Іщук

Під час зустрічей викладачі ознайомили учнів із структурою університету, спеціальностями, за якими проводиться навчання, науковими школами нашого вишу, перевагами навчання в Уманському національному університеті садівництва, правилами прийому до вищих навчальних закладів. Спілкування відбувалось невимушено, учнів зацікавила отримана інформація.

З поглядом у майбутнє

Михайло Шемякін, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру