17.09.2023 327

З Всенародним днем батька!

Для українців батько в родині – надійна опора та захист, впевненість і міцне плече підтримки, мудрість і далекоглядність. Любов та опіка татусів формують із маленьких українців і українок самодостатніх особистостей, які з легкістю крокують життєвими шляхами, адже мають перед собою приклад мужності та відповідальності.

З повномасштабним вторгненням росіян татусі-українці пліч-о-пліч стали на захист рідної землі. Сміливість українського народу вразила світову спільноту, але мало хто знає, що українськими чоловіками рухає не стільки ненависть до ворога-окупанта, скільки величезна любов: до дітей, родини, Батьківщини. Тому що ніколи український батько не забуде очі своєї дитини, яка, здригаючись від вибухів, стискаючи маленькі долоньки, перелякано шепотіла: «Ми житимем?»…

Захист рідної держави – це мовчазна ствердна відповідь усіх батьків: «Ми – житимемо!», І нині ця безумовна, безсловесна, іноді сувора у своїй скупій емоційності батьківська любов стала міцною бронею для кожного українця. І найбільша мрія сьогодення – аби кожна дитина дочекалася свого татка живим і здоровим, а кожен чоловік поринув у щастя стати татусем чи дідусем. Адже ви, українські батьки – найкращий орієнтир поведінки для наслідування.

Всенародний день батька в Україні, хоч і не є офіційним святом, та дає змогу подякувати ще раз усім чоловікам за вміння бути справжнім зразком любові та відданості. І нині громада університету й українське суспільство виказують своє особливе шанування всім батькам, завдяки яким плин життя триває і має сенс. Тож хай ваші справи, любі татусі, легко йдуть дорогою миру та лишають позаду всі перепони на шляху до щастя!