09.09.2016 766

За ентузіазмом молодості – майбутні високі досягнення

Активне студентське життя в Уманському національному університеті садівництва починається зі знайомства з радою студентського самоврядування університету, зокрема – з головою ради студентського самоврядування Вікторією Уманчик.

Вікторія радо зустріла молодих ентузіастів, розповіла про роботу та функції об’єднання, нагадала про права та обв’язки студентів. Запросила молодь до тісної співпраці та гарантувала підтримку в реалізації нових ідей щодо покращення студентського життя.

За ентузіазмом молодості – майбутні високі досягнення

Галереєю студентського дозвілля провела першокурсників старший викладач центру культури і виховання студентів Наталія Шаповаленко. Наталія Іванівна надала інформацію щодо різноманіття творчих колективів, що функціонують в університеті, з гордістю розповіла про здобутки наших студентів і висловила сподівання, що в подальшому їх ще буде багато.

За ентузіазмом молодості – майбутні високі досягнення

А щоб були здобутки – потрібна наполеглива і тісна співпраця. Тож першокурсники, не зволікайте, знайдіть свою творчу нішу, подаруйте свій талант оточуючим! Адже хто як не ви повинні захоплювати і привертати увагу? Ваші молодість і талант повинні вирувати у стінах університету, проникати в найменші закутки буденного життя і дарувати неземне тепло!

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва