01.06.2022 560

Захистимо найдорожчих!

Діти – надія і майбутнє світу. Українці, по крихті будуючи власну вільну державу, виховують свою надію з найкращими помислами й ідеалами. Кожен українець закладає у своїх дітей кращі якості високоморальності: любов до родини, людей, тварин, рідної землі, світлого бачення перспектив в Україні, старанності у будь-якій діяльності та розуміння важливості навчання й освіти для перспектив розвитку людства.

Уманський національний університет садівництва цілеспрямовано налаштовує свою освітньо-соціальну діяльність на розвиток у молоді бачення перспективності освіти. Колектив навчального закладу організовує навчальний процес цікаво та креативно, влаштовуючи екскурсії дітям шкільного віку, аби вони мали уявлення про аграрну освіту. Завдяки індивідуальному підходу та різнобічному спектру професійних можливостей, до лав університету мріють вступити велика кількість абітурієнтів, адже бути студентом Уманського НУС – це круто!

Найважливішими аспектами перспектив на майбутнє має бути прогрес у всіх ланках: аграрних, медичних, політичних, екологічних, соціальних, для ефективної діяльності яких важлива якісна освіта. Та ці ідеї і світлі думки затьмарила війна, тимчасово вибивши з орбіт безперервних наукових звершень науковців та освітян країни. Ми всі переоцінили дійсність, навчилися жити в реаліях. Притихли і наші діти. Налякані війною малі вгомонили свій звичний запал, стали вести себе мов дорослі, мудрі, старі люди. Наші діти виросли на цілу історичну епоху. Наші очі, мов море глибоке, ніколи не висохнуть від сліз, за тими малюками, які ніколи не стиснуть мамину долоню… Чим завинили українські діти, що хтось визначає термін життя малечі?

Тепер ми закарбуємо навіки: безпека наших дітей – ось запорука успішного майбутнього. І ми працюємо у даному руслі. Наші діти, ви заслуговуєте усього найкращого, що є у світі! Ми, ваші батьки, бабусі, дідусі, дорослі зробимо для цього все можливе, докладемо всіх зусиль, аби підготувати родючий, стабільний ґрунт для кращих перспектив в рідній країні.

Наші діти, ми пишаємося вами! Ви окраса України, світу, ви – цвіт нації, наші маленькі патріоти. Хай осяюють ваші обличчя щасливі посмішки, а міцне здоров’я стане безумовним супутником на многії літа! Щастя вам, рідненькі, ми поруч.

Пресцентр Уманського НУС