Запальна вечірка з нагоди Дня студента
Нещодавно студентська молодь відзначала своє професійне свято – День студента. В Уманському НУС з цієї нагоди відгриміла запальна студентська вечірка з гучними піснями і веселими конкурсами.
Окрім танців і крутої музики, рада студентського самоврядування університету також порадувала студентів цікавими та веселими конкурсами.
Протягом вечора студентство мало змогу перевтілитися у відомих людей, персонажів мультфільмів, історичних постатей і політиків. Також присутня молодь перевірила свої тактильні відчуття, знання популярних пісень і таланти.
Кожен із переможців 5 конкурсів у якості призу отримав квиток на останню гру цього року відкритої уманської ліги КВН «Кураж». Загалом було розіграно 10 квитків .
Щиро дякуємо за підтримку та допомогу в організації вечірки Центру культури і виховання студентів, особисто його завідувачу Петру Паєвському і художньому керівнику Світлані Бердніковій; відкритій Уманській лізі КВН «Кураж» та Роману Діденку і магазину «Музон» за надану апаратуру.
Рада студентського самоврядування університету