21.11.2018 983

Запальна вечірка з нагоди Дня студента

Нещодавно студентська молодь відзначала своє професійне свято – День студента. В Уманському НУС з цієї нагоди відгриміла запальна студентська вечірка з гучними піснями і веселими конкурсами.

Запальна вечірка з нагоди Дня студента

Окрім танців і крутої музики, рада студентського самоврядування університету також порадувала студентів цікавими та веселими конкурсами.

Протягом вечора студентство мало змогу перевтілитися у відомих людей, персонажів мультфільмів, історичних постатей і політиків. Також присутня молодь перевірила свої тактильні відчуття, знання популярних пісень і таланти.

Кожен із переможців 5 конкурсів у якості призу отримав квиток на останню гру цього року відкритої уманської ліги КВН «Кураж». Загалом було розіграно 10 квитків .

Щиро дякуємо за підтримку та допомогу в організації вечірки Центру культури і виховання студентів, особисто його завідувачу Петру Паєвському і художньому керівнику Світлані Бердніковій; відкритій Уманській лізі КВН «Кураж» та Роману Діденку і магазину «Музон» за надану апаратуру.

Рада студентського самоврядування університету