25.12.2015 925

Заплановано – Виконано – Відзвітовано !!!

23.12.2015 р. на факультеті економіки і підприємництва відбулось засідання Конференції трудового колективу факультету економіки і підприємництва.

Заплановано – Виконано – Відзвітовано !!!

Робоча президія працювала у складі:

–       Нестерчук Юлії Олександрівни – декана факультету економіки і підприємництва, д.е.н., професоа;

–       Цимбалюка Юрія Анатолійовича – заступника декана з навчально-методичної роботи, к.е.н., доцента (головуючий Конференції);

–       Мальованого Михайла Івановича – проректора з науково-педагогічної роботи, к.е.н., доцент, к.е.н., доцента;

–       Костюк Віри Степанівни – завідувача кафедри економічної теорії, к.е.н., доцента;

–       Рачинської Наталії Василівни – студентки 31-о групи.

Відповідно до норм чинного законодавства з питань регулювання системи вищої освіти в Україні до порядку денного Конференції було включено розгляд Звіту про роботу факультету економіки і підприємництва за 2015 р. (доповідач Ю.О. Нестерчук – декан факультету економіки і підприємництва, д.е.н., професор).

Деканом детально висвітлено основні результати роботи факультету економіки і підприємництва за 2015р. за напрямами навчально-методичної, наукової, організаційної, профорієнтаційної та виховної роботи.

Заплановано – Виконано – Відзвітовано !!!

Лічильною комісією, що обрана у складі: М.А. Коротєєва – доцента кафедри економіки підприємства, В.В. Бобка – доцента кафедри обліку і аудиту та А.О. Ревуцької – старшого викладача кафедри економічної теорії, –встановлено такі результати відкритого голосування щодо затвердження звіту декана  про роботу факультету економіки і підприємництва за 2015 р.: «За» – 67, «Проти» – немає, «Утримався» – немає.

Звіт про роботу факультету економіки і підприємництва за 2015 р. затверджено одноголосно.