12.10.2015 773

Запрацював економічний клас у ЗОШ № 3 м. Умань

У кожній справі все починається з першого кроку. Таким кроком стало проведення викладачами кафедри економічної теорії Ларисою Фицик та Людмилою Смолій першого заняття в межах функціонування економічного класу, що створений на базі ЗОШ  № 3 м. Умань.

Метою проведення таких занять є формування в учнів економічного способу мислення, сприяння покращенню їх адаптації до сучасного світу економічних відносин. Навчившись обґрунтовано міркувати про економічні явища, вони зможуть значно ефективніше приймати повсякденні рішення.

Запрацював економічний клас у ЗОШ № 3 м. Умань

Кандидат історичних наук, доцент Лариса Фицик ознайомила майбутніх випускників з економічними поглядами різних соціальних груп від глибокої давнини до сьогодення, що дало змогу школярам зрозуміти закономірності функціонування сучасних економічних системи і політики. Особливе зацікавлення у молоді викликали відомості про господарське життя та розвиток економічної думки Стародавнього світу.

Під час заняття склалася приємна атмосфера, яка спонукала до роздумів та дискусій.

Людмила Смолій, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії