30.08.2016 814

Засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп Уманського НУС

В останні дні літа всі навчальні заклади України готуються до свята першого вересня. Не виключенням є й Уманський національний університет садівництва. адже однією з найважливіших місій колективу університету є виховання у молоді патріотизму, відповідальності та наполегливості, які потрібні їм не лише під час навчального процесу, а й у професійній діяльності. Саме тому важливу роль у житті кожного студента відіграють куратори академічних груп – одночасно і наставники, і кращі порадники молоді.

Засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп Уманського НУС

30 серпня в Уманському НУС відбулося засідання методичного об’єднання кураторів студентських академічних груп. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Реалізація виховної функції кураторами академічних груп в світлі вимог Закону України «Про вищу освіту», Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді та Статуту університету.
  2. Про діяльність Центру культури і виховання студентів.
  3. Про висвітлення виховного процесу в академічних групах на сайті університету та в засобах масової інформації.

Бажаємо кураторам академічних груп у новому навчальному році натхнення та вдячних й успішних студентів!

Прес-центр Уманського НУС