10.11.2021 262

Завжди будьте молодими – душею, помислами, вчинками, поглядами

10 листопада – Всесвітній день молоді. У цей день, 10 листопада 1945 року, на Всесвітній молодіжній конференції у Лондоні було засновано Всесвітню федерацію демократичної молоді (ВФДМ).

Міжнародне об’єднання молодіжних організацій – це центр інтернаціонального демократичного молодіжного руху, який об’єднує молодь незалежно від політичних і релігійних поглядів, расової та національної приналежності. ВФДМ веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування прогресивної молоді проти колоніалізму (політики країни чи групи країн, спрямованої на підкорення іншої держави, території чи народу за допомогою методів військового, політичного або економічного примусу), неоколоніалізму (сукупність старих і нових політичних методів, що застосовуються з метою утримати держави – колонії та напівколонії, що звільнилися, як об'єкти економічної експлуатації та політичного тиску), фашизму та расизму.

Молодь цього дня виступає індикатором, визначником, чутливим елементом соціуму до несправедливих аспектів які нині ще, на жаль, існують в суспільстві. І, як прогресивна ланка суспільства, дбаючи про майбутнє, прагне зробити світ ідеальнішим прямо сьогодні. Піднімаючи важливі для світу питання, молодь всього світу щоденно вдосконалює оточення. Це так просто: почати з себе, свого оточення, близьких, рідних, друзів, пояснивши їм важливість актуальних проблем, їх перебіг і наслідки.

Студентський колектив Уманського національного університету садівництва, дбаючи про сьогодення та майбуття рідної держави, закликає молодіжну спільноту міста та молодь країни до вдумливого ставлення до власного життя, своїх дій і наслідків бездіяльності. І закликає до поглиблення знань, адже саме якісна освіта допоможе вам розібратися в ключових аспектах, що здійснюють вплив на життя людей, стане фундаментом для подальшого щоденного вдосконалення. Університетська студспільнота впевнена: отримана в Уманському НУС інтелектуальна база допоможе не лише зростати професійно, а стане запорукою стабільності та впевненості, вміння орієнтуватися в наукових, соціальних, економічних просторах. Ерудиція позитивно незворотно вплине на світогляд, а добре серце дозволить відчути потребу ближнього.

Тож плекайте свій ріст щоденно, отримуйте кожного дня користь від світу, загартовуйтесь, процвітайте – і це стане хорошою звичкою та гарним прикладом для вашого оточення. Завжди будьте молодими – душею, помислами, вчинками, поглядами. Хай щастить, зі святом!

Пресцентр Уманського НУС