07.10.2015 1675

Здоровий спосіб життя - це запорука здорової нації

Здоров’я – це запорука чудового настрою, самопочуття, високої працездатності. Це – найдорожчий скарб, який дарує людині природа від народження і на все життя. Здорове молоде покоління є запорукою здорового суспільства нашої країни. Саме тому одним із найголовніших завдань виховної роботи на кафедрі фінансів і кредиту є завдання щодо формування засад здорового способу життя студентів. Так студенти 11-ф групи (куратор – Валентин Бечко) долучилися до проведення Дня здоров’я на факультеті економіки і підприємництва.

Здоровий спосіб життя - це запорука здорової нації

Атмосфера свята була надзвичайно приємною. Студенти мали змогу проявити себе у різних сферах, зокрема у конкурсі на кращу стінгазету, показати свої таланти у співі та танцях, а для любителів спорту були підготовлені спортивні змагання.

Здоровий спосіб життя - це запорука здорової нації

Особливо цікаво і креативно студенти проявили себе у кулінарному конкурсі. Спільна робота над приготуванням страв на свіжому повітрі ще більше згуртувала студентів.

Здоровий спосіб життя - це запорука здорової нації

Активність, активність і ще раз активність! Будьте активними, життєрадісними і відкритими для світу.

Валентин Бечко, куратор 11-ф групи