10.11.2016 900

Згуртована команда – запорука фінансового успіху

Практика – одна з основних цінностей навчального процесу на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС. Для якнайповнішого втілення даного постулату викладачі кафедри в рамках проведення студентського наукового гуртка «Юний фінансист» організовують зустрічі студентів з професіоналами фінансової сфери.

Цього разу викладачі кафедри та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зустрілися з представниками Уманського регіонального центру страхова група «ТАС» Ігорем Халахуром і Владиславом Китайгородським.

Згуртована команда – запорука фінансового успіху

Цікавою для присутніх була розповідь про сферу бізнес-інтересів Групи «ТАС», яка охоплює фінансовий сектор (банківський та страховий сегменти), промислову групу, нерухомість, венчурні проекти.

Доповідачі наголосили, що запорукою успішного розвитку Групи є постійне вдосконалення її діяльності, прихильність передовим технологіям і методам управління, а також залучення високопрофесійних фахівців та консультантів, які володіють значним досвідом роботи та глибокими знаннями. Але найголовніше надбання Групи – це згуртована команда однодумців, яка об'єднана корпоративними цінностями компанії і націлена на лідерство.

Згуртована команда – запорука фінансового успіху

В обговоренні теми страхового захисту в м. Умані та Уманського району активну участь взяли викладачі та студенти III-VI курсів кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Наталія Гвоздєй, ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування