08.11.2022 526

Жартуючи міцніємо та наближаємо Перемогу!

Відомий вислів Марка Твена «Гумор – рушійна сила інтелекту» взяла на озброєння значна кількість людей усього світу. Неймовірна енергія жартів є справжнім двигуном для людської спільноти та життя загалом. Чимало відомих наукових відкриттів родом з жарту, а безліч великих проєктів, які здійснилися і відбулися, є народженими під час жартівливої бесіди. Що й казати, якщо ще декілька років тому українці і подумати не могли, що харизматичний учасник команди КВК перетвориться у лідера могутньої за духом держави, надихатиме її своєю невтомністю й енергійністю, вмінням комунікувати, жартувати де це влучно та запалювати справедливі іскри правди, добра і надії, навчаючи перемагати весь український народ. Тож, де жарти, там і життя.

Нині 8 листопада – Міжнародний День КВК. Чи є на світі людина, яка б не захоплювалася рухом клубів веселих і кмітливих? Українською версією  КВК є нині «Ліга сміху», а земляки сприймають жарти як ліки, хоча буває, що регочуть лише очима, бо напевно знають: вижити у воєнних реаліях без сміху неможливо.

Велика університетська родина – прихильники, шанувальники, поціновувачі сміху та гарних жартів. Сміх та вміння жартувати – невід’ємна частина життя, адже позитив є корисним для здоров’я, а радість допомагає досягати успіхів, працювати, захищати своє та будувати кар’єру. До того ж, регіт від душі допомагає очиститися та спалити калорії. Тож спільнота Уманського національного університету садівництва шанує та підтримує розвиток клубу веселих і кмітливих на базі навчального закладу, а 8 листопада вважає професійним святом всіх учасників і наставників даного Клубу.

Шановні жартівники! Ваші запальні іскорки позитиву та веселий сміх є гарною зброєю сьогодення. Ви вмієте розпалити багаття праці та професійно і легко, жартома і з посмішкою робити серйозні справи. І в цьому ваша супер сила! Використовуйте її на благо собі, родині, рідній державі. Клубівці, ви зцілюєте моральне здоров’я свого оточення, серця та душі друзів, одногрупників, викладачів і родин смачним, якісним гумором. Ви – інтелектуали життєвого фронту, мудрі порадники та вказівники шляху довголіття. Хай буде міцним здоров’я і довголітнім прекрасне життя, а ми скоріше, жартуючи, здобудемо нашу українську Перемогу. Миру нам усім, зі святом!

Пресцентр Уманського НУС