16.10.2023 182

Життя у ритмі здорового харчування

Спільнота Уманського національного університету садівництва дбає не лише про науково-освітні аспекти аграрної сфери, чисте довкілля, екологію, зростання рівня економіки та технології вирощування – колектив сумлінно практикує сам і прищеплює молоді навички дбайливого ставлення до власного фізичного здоров’ям, яке без збалансованого та якісного здорового харчування не може бути ідеальним.

Здорове харчування – важливий аспект способу життя людини, адже наш організм повністю вибудовується з корисних речовин, що надходять від продуктів харчування. «Ми є те, що ми їмо», – зазначали та донині стверджують філософи. А тому залучення соціуму до розуміння та практики здорового харчування – секрет довгого, щасливого та якісного життя. Всесвітня організація охорони здоров’я теж закликає надати належне факторам харчування, адже 80 відсотків усіх захворювань – від нераціональності харчових звичок. Бадьорість, активність, енергійність, чистота думок неможлива без «якісного палива» для організму.

Здорове харчування та технології виробництва корисних і смачних продуктів є акцентом освітніх програм інженерно-технологічного факультету Уманського НУС, зокрема спеціальності «Харчові технології». Під час навчання студенти опановують технологію зберігання і переробки зерна; технологію хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентратів; технологію жирів і жирозамінників; технологію цукрового виробництва; технологію води і водопідготовки харчових виробництв; технологію бродильних виробництв; технологію консервування плодів та овочів; технологію молока та молочних продуктів; технологію м’яса, м’ясопродуктів і риби та, звичайно ж, технологію харчування. Зважаючи на всеохопність освітньої програми, випускники Уманського НУС є не лише висококваліфікованими, конкурентними на ринку праці фахівцями, а й чудовими спеціалістами, які знають, як правильно зорганізувати своє життя в ритмі здорового харчування.

Шановні колеги! Обов’язково знаходьте час для здорового харчування, будьте сповненими сил і натхнення – і життя заграє новими барвами!