25.10.2021 334

Зі святом, маркетологи!

25 жовтня святкують професійне свято маркетологи та піарники України. Цей день є знаковим для віх, хто своєю професією обрав політ фантазії, а світ бачить крізь призму позитиву та креативу. Маркетолог – це людина, яка займається просуванням товару на ринку, ґрунтуючись на маркетингових дослідженнях і вподобаннях споживачів.

Уманський національний університет садівництва має в своїй спільноті досвідчених високопрофесійних маркетологів-практиків і теоретиків – викладачів кафедри маркетингу, які передають зерна знань студентам спеціальності 075 «Маркетинг». Саме вони, сьогодні молоді й амбітні студенти, а згодом – професіонали найвищого ґатунку, зможуть легко оцінити запити аудиторії та зрозуміти, як зацікавити людей у послугах і товарах тієї чи іншої компанії.

У нашій країні дане свято відзначається неофіційно, однак цінність даної категорії фахівців університету й українського загалу є настільки високою, що громада України з кожним роком має привід вітати все більшу кількість високопрофесійних маркетологів. І це не дивно, адже своїми прикладними дослідженнями, науковими пошуками, активними заходами вони не лише впливають на систему прийняття стратегічних рішень щодо розвитку підприємства, а й створюють передумови сталого розвитку галузей національного господарства та країни в цілому.

Шановні наші друзі та колеги! Від усього університетського загалу вітаємо вам і зичимо нескінченного потоку креативних і унікальних ідей, вагомих і локальних звершень, гучних і влучних слоганів, що стануть позитивним закликом успіху. Хай ваша реклама завжди буде успішною, а славнозвісний «маркетинговий хід» постійно призводить до щастя! Міцного здоров’я та професійних злетів!