02.09.2016 1071

Зі святом вас, дорогі студенти!

Студенти факультету на урочистій лінійці
З першим днем осені в усіх школах, середніх і вищих навчальних закладах відзначається День знань. Це свято завжди зворушливе, урочисте, наповнене новими надіями та сподіваннями. З нього для студентів  розпочинається  дорога в майбутнє, а викладачам і батькам воно дозволяє повернутись у безтурботні дні студентської юності.

Завжди святково, хвилююче і неповторно День знань проходить в Уманському національному університеті садівництва. По-материнському тепло з початком навчального року привітала студентів ректор університету, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко.

Цього року факультет агрономії поповнився ще на 80 студентів.

Зі святом вас, дорогі студенти!

На зустрічі з першокурсниками в.о. декана факультету агрономії, професор Сергій Полторецький зазначив, що факультету потрібні нові ідеї та невичерпна енергія юності, а також побажав їм натхнення, успіхів в навчанні та веселого, насиченого подіями студентського життя.

За студентами 1 курсу були закріплені куратори груп. Цьогоріч ними стали: кандидат с.-г. наук, викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства – Сергій Прокопчук (12 – аг група).

Куратор С. Прокопчук  з 12 -аг групою
Куратор С. Прокопчук з 12 -аг групою

кандидат с.-г. наук, доцент кафедри загального землеробства Юрій Накльока (11- а група) та викладач цієї ж кафедри Віталій Борисенко.

Зі святом вас, дорогі студенти!

Керівництво 13-ас групою було покладено на викладача кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології  Марину Макарчук.

Студенти 13-ас групи з куратором М. Макарчук

Деканат факультету агрономії бажає рідній альма-матер процвітання. Нехай новий навчальний рік  стане роком нових здобутків, перемог та звершень!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи на факультеті агрономії