03.01.2024 721

Зігріваймо добром захисників, даруючи речам друге життя!

Шановні студенти! Закликаємо вас долучитися до збору речей для пошиття шкарпеток, рукавиць та взуття "чуні" для наших захисників. Тому, якщо ви маєте старі натуральні або штучні шуби чи дублянки, трикотажні або вовняні (шерстяні) вироби - надайте їм друге життя та допоможіть зігріти наших захисників! Речі можна приносити на вахту у 4 гуртожитку.
Також після початку навчального семестру розпочнеться збір одягу, який у гарному стані, для людей, які його потребують. Деталі (місце прийому речей та інше) повідомимо пізніше.
Тому, будь ласка, допоки тривають канікули, передивіться вдома свої речі та долучіться до зборів, адже добрі справи потребують малих зусиль та дають великий результат! Наближаймо Перемогу разом!