15.04.2016 1093

Змагання з боулінгу

12 квітня в рамках проведення тижня здоров’я радою студентського самоврядування та за підтримки профспілкового комітету Уманського НУС було проведено змагання з боулінгу на базі спортивно-розважального комплексу «Amarant».

Змагання з боулінгу

Боулінг –  вид спорту який відображається у  грі на влучання важких куль у кеглі. Боулінг визнаний Міжнародним олімпійським комітетом і наближений  до олімпійських видів спорту.

В змаганнях взяли участь шість команд, що представляли свої факультети. Перед грою було проведено інструктаж, розказано правила і техніку гри. В результаті запеклої гри перемогу здобула команда факультету агрономії.

Змагання з боулінгу

Переможці отримали у подарунок від профспілкового комітету грошовий сертифікат та подарунок від  спортивно-розважального комплексу «Amarant».

Рада студентського самоврядування вітає переможців та бажає нових перемог, залишатись завжди веселими та спортивними!