25.11.2016 779

Знакова зустріч із захисником України

Першокурсникам 12-ї групи факультету агрономії надовго запам’ятається зустріч 24-го листопада із бійцем ДРГ (диверсійно-розвідувальна група) добровольчого батальйону «Айдар», що несе свою службу на самій передовій лінії зіткнення із кримінальними  російсько-бандитськими формуваннями під багатостраждальною, як і інші міста українського Донбасу, Авдіївкою.

Знакова зустріч із захисником України

23-річний Костянтин (із зрозумілих причин не називатиму його прізвища) у батальйон прийшов із Майдану. Як і етнічного співвітчизника, Героя України, Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна, на барикади Майдану і на праведний бій за його ідеали Костянтина покликало чуття єдиної родини синів і доньок представників усіх народів, рідною домівкою яких стала Україна. Україна, яку її одвічний ворог з усіх сил намагається утримати у своєму імперсько-ординському ярмі.

На оптимістичній натурі нашого гостя не позначилися численні поранення і контузії. У правдивій розповіді про суворі, часто – трагічні, воєнні будні знаходилося місце і для курйозних історій. Перебуваючи у відпустці після не першої «зустрічі» із осколком сепарської міни, Костянтин квапиться знову туди, на Схід до своїх незламних побратимів. Бо – «Хто, як не я!» - такою була його відповідь на запитання, чи має він бажання знову повернутися у пекло війни.

Особливістю зустрічі була духовна співпричетність до загальнонаціонального святого чину - бути народом, «якого правди сила ніким звойована ще не була». Назагал, не було жодного студента в групі, який би не поставив запитання гостеві. Так саме не було й відповідей, які б їх не задовольнили. На перший погляд, ну, що таке одна зустріч, одне спілкування із донедавна незнайомою людиною? Переконана, що ця зустріч і це спілкування стане знаковим для всіх її учасників.

Від дружнього колективу групи висловлюю подяку доценту кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Івану Пахольчуку за організацію справжнього виховного заходу, який дав можливість пройнятись духом не демонстративно-казенного, а справжнього патріотизму притаманного не диванним «майданівцям»  і «стратегам АТО», а людям, для яких Україна стала альфою і омегою всього життя.

Антоніна Коханова, студентка 12-А групи