09.02.2016 1412

Зоря «Кришталевої поезії» зійшла в Уманському НУC

Наприкінці 2015 року на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва відбулася презентація збірки Юлії Запливаної-Чернець. Участь у заході взяли студенти, аспіранти та викладачі Уманського НУС, які захоплюються написанням поезії.

Зоря «Кришталевої поезії» зійшла в Уманському НУC

Під час презентації Юлія Анатолівна продекламувала деякі вірші, які увійшли до збірки («Мама і тато», «Кохання ти моє»).

Свій подарунок зробила дорогій матері і донечка, яка прочитала захоплюючий вірш поетеси. Лірична атмосфера зібрання надихнула й інших молодих митців на представлення своїх творів: вірші декламували друзі-поети, студенти-початківці та шановні гості.

Одним з перших з власним віршем «Хрещена мати Україна» виступив аспірант кафедри овочівництва Уманського НУС Ігор Діденко.

Патріотичну ноту поетичного зібрання продовжила студентка факультету плодоовочівництва Вікторія Сигидюк з віршем «Україна».

Зоря «Кришталевої поезії» зійшла в Уманському НУC

Зачитав свій патріотичний вірш «Україна» й аспірант кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики Павло Богачик.

Кожен зачитав свої власні творчі надбання та зробив посильний внесок у діяльність майбутнього літературного об’єднання «Кришталева поезія». Найактивнішими учасниками стали: Катерина Поліщук (студентка факультету лісового та садово-паркового господарства), Ігор Діденко (аспірант кафедри овочівництва), Вікторія Сигидюк (студентка факультету плодоовочівництва), Сергій Пинзарь (студент факультету лісового та садово-паркового господарства), Павло Богачик (аспірант кафедри менеджменту ЗЕД та логістики), Надія Матвійчук. Також активну участь у творчому вечорі взяла Софія Кримовська, яка прочитала свої надзвичайні вірші, серед яких і трепетний твір «Я просто жінка».

Завершити прекрасний поетичний вечір було надано право Івану Пахольчуку, викладачу кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін, який прочитав свої вірші, написані ще у 90-х роках минулого сторіччя, які не втратили актуальності для України і сьогодні. Дуже емоційно та з патріотичним піднесенням він доніс правду до кожного серця слухача та змусив задуматись над майбутнім України та тим, як ми жили і живемо.

Зоря «Кришталевої поезії» зійшла в Уманському НУC

Поетичний вечір став початком діяльності творчого об’єднання «Кришталева поезія», яке надалі діятиме в Уманському національному університеті садівництва.

Пропонуємо всім творчим особистостям долучитися до об’єднання для формування міцної родини однодумців, проведення творчих вечорів з митців-початківцями, талановитими та знаними в Україні і за її межами поетами, музикантами, журналістами та багатьма іншими творчими людьми.

Просимо звертатися за довідками за електронними адресами:

PAVLO74121@ukr.net

Yuza2012@yandex.ua

Павло Богачик, аспірант кафедри

менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики