29.10.2015 954

Зустріч студентів з фахівцем відділу міжнародних звʼязків Уманського НУС

28 жовтня 2015 року відбулася зустріч студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з фахівцем відділу міжнародних звʼязків Уманського НУС Коваленко Олексієм, який розповів про можливості навчання та стажування за кордоном.

Зустріч студентів  з фахівцем відділу міжнародних звʼязків Уманського НУС
Зустріч студентів з фахівцем відділу міжнародних звʼязків Уманського НУС

Пройти стажування за кордоном – значить, отримати величезну перевагу перед іншими претендентами при влаштуванні на високооплачувану роботу. Стажисти отримують ні з чим незрівняний досвід та можливість скористатися всіма набутими знаннями на практиці, а також можуть поліпшити знання іноземної мови. Молоді фахівці часто залишаються працювати в закордонних компаніях, де їм роблять вигідну у фінансовому та кар'єрному плані пропозицію.

Зустріч студентів  з фахівцем відділу міжнародних звʼязків Уманського НУС
Зустріч студентів з фахівцем відділу міжнародних звʼязків Уманського НУС

З усього вищесказаного можна резюмувати: стажування за кордоном – це програма, яка дозволяє не тільки отримати навички та досвід, але й унікальну можливість самореалізації в майбутньому. Стажер отримує на практиці ті знання, які, безсумнівно, будуть корисні йому в майбутньому.

Щетина М. А.,викладач кафедри

екології та безпеки життєдіяльності