12.10.2016 795

Зустріч з воїнами АТО

На сьогоднішній день десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході України та вірно захищають незалежність нашої держави. В Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч з воїнами АТО. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України, які не бояться захищати нашу Батьківщину. З глибоким сумом та болем бійці ділилися з студентами спогадами, розповідали історії, що пережили за час, проведений в зоні АТО.

Одна із історій зачепила за живе всіх присутніх. Максим Вакулик, боєць ЗСУ I окремої танкова бригада, молодший сержант – потрапив у полон, у якому провів 17 днів. Бойовики давили більше морально, ніж фізично, кожного дня їм пропонували перейти на сторону Росії. Але наші воїни – справжні патріоти. Вони хотіли якнайскоріше побачити свої рідних, вдома насолодитися зустріччю та спілкуванням зі своєю родиною. Мати Максима спочатку не знала, що він знаходиться в зоні АТО. Батько і тітка не могли знайти собі місця, коли дізналися, що він у полоні.

Зустріч з воїнами АТО

Один із волонтерів – Леонід Середнюк, учасник Революції Гідності, волонтер громадської організації «Разом» дякував людям, які не забували про воїнів і допомагали чим могли.

Запрошені учасники АТО почули від присутніх щирі слова подяки і шани. Події останніх років довели ще раз, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об'єднали нас, зробили ще дружнішими та розбурхали дрімаючий дух патріотизму.

Зустріч з воїнами АТО

Швець Наталія, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва