Зустріч зі школярами Благовіщенського району
Днями доценти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС Наталя Шевченко та Діана Соковніна відвідали школи м. Благовіщенськ та Благовіщенського району.
Метою даної поїздки була традиційна зустріч із школярами 10-х та випускних 11-х класів.
Майбутнім абітурієнтам розповідали про Уманський національний університет садівництва, перелік напрямів підготовки та спеціальностей, переваги та перспективи навчання.
Також викладачі донесли учням важливу інформацію про цьогорічні зміни щодо вступу у вищі навчальні заклади України, можливість проходження підготовчих курсів до ЗНО-2017 на базі університету, перелік основних та додаткових предметів для здачі ЗНО.
Моменти спілкування зі школярами, учителями і директорами шкіл щороку відзначаються особливою доброзичливістю та приємністю, адже багато випускників нашого університету родом із цих місць.
Наталя Шевченко, Діана Соковніна.