30.03.2017 657

Зустріч зі школярами Благовіщенського району

Днями доценти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС Наталя Шевченко та Діана Соковніна відвідали школи м. Благовіщенськ та Благовіщенського району.

Метою даної поїздки була традиційна зустріч із школярами 10-х та випускних 11-х класів.

Майбутнім абітурієнтам розповідали про Уманський національний університет садівництва, перелік напрямів підготовки та спеціальностей, переваги та перспективи навчання.

Також викладачі донесли учням важливу інформацію про цьогорічні зміни щодо вступу у вищі навчальні заклади України, можливість проходження підготовчих курсів до ЗНО-2017 на базі університету, перелік основних та додаткових предметів для здачі ЗНО.

Зустріч зі школярами Благовіщенського району

Моменти спілкування зі школярами, учителями і директорами шкіл щороку відзначаються особливою доброзичливістю та приємністю, адже багато випускників нашого університету родом із цих місць.

Наталя Шевченко, Діана Соковніна.