05.10.2015 1406

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

З перших днів нового навчального року рада студентського самоврядування УНУС почала активно працювати.

Одразу ж Стартувала всеукраїнська акція збору кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. Акція водночас вирішує дві проблеми - екологічну та соціальну. Акцію започаткував столичний Благодійний фонд «ОВЕС». Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

Рада студентського самоврядування УНУС також підтримала цю ініціативу та прийняла активну участь. Контейнери для збору кришечок були розміщені по всіх гуртожитках УНУС. Студенти з перших днів підтримала цю ідею та почали активно приймати участь.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

По закінченню акції кришечки будуть відправлені до Черкас де відкрито чотири пункти по їх прийому.

8 вересня був проведений рейд по гуртожитку №4. В результаті якого складено акт перевірки і передано проректору з адміністративно господарської роботи

10 вересня на базі Уманського НУС відбулася зустріч ради студентського самоврядування міста Умань, на якій були присутні голови рад студентського самоврядування навчальних закладів ІІ-IV рівня акредитації міста. Голова ради студентського самоврядування УНУС – Уманчик Вікторія, розповіла та продемонструвала презентацію про напрями роботи ради студентського самоврядування та напрями позаурочної роботи університету.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

По закінченню промови її слова підтвердили студенти, які продемонстрували свої вокальні та хореографічні здібності перед гостями.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

Згодом, гостям була проведена екскурсія у музей бібліотеки УНУС. Під час екскурсії присутні змогли познайомитися із історією одного із найстаріших університетів України та поласувати варенням, яке приготоване за рецептом  який розробили студенти університету століття тому назад.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

По закінченню екскурсії колектив залишив побажання та подяку за зустріч та екскурсію УНУСу закріпивши це своїми підписами.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

Сподіваємося, що у всіх присутніх залишилися лише приємні та теплі спогади від зустрічі

Згодом відбулося засідання рад студентського самоврядування гуртожитків. Для підвищення безпеки студентів,   радами гуртожитків було вирішено найняти охорону фірми "Штурм", що було засвідчено відповідними протоколами.

17 вересня на стадіоні Уманського НУС відбувся перегляд кінофільму присвячений Дню українського кіно. Фільм обирали голосуванням, проведеним заздалегідь у соціальній мережі і за результатами якого було визначено, яке ж кіно хочуть бачити наші студенти. Ним став шедевр сучасного українського кіно «Тіні незабутих предків».

Подивитися фільм під відкритим небом прийшли всі охочі, любителі  сучасного українського кінематографу та просто перехожі, яким було цікаво. Перед початком фільму бажаючі могли взяти участь у цікавих іграх та конкурсах, які проводили члени ради студентського самоврядування.  Учасники змогли отримати масу позитивних емоцій та завести нові знайомства.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування УНУС за вересень 2015 року

Коли почало сутеніти присутні розклавши свої простирадла на траві, розпочали перегляд. Глядачі з захопленням спостерігали за дією що відбувалася на екрані. Цікавішим перегляд фільму робили попкорн, булочки та напої, які можна було придбати тут же, на стадіоні. По закінченню фільму, здійнялися бурхливі аплодисменти, з яких можна було зрозуміти, що студентству сподобалося. Адже це так здорово, коли можна просто прийти з друзями чи коханою людиною і подивитися хороший, цікавий, вітчизняний фільм, який надихає на нові звершення. І все це в стінах рідного університету.

24 вересня на урочистому святкуванні 170-річчя рідного університету рада студентського самоврядування Уманського НУС провела благодійну ярмарку. На ярмарку  активісти пропонували бажаючим придбати печиво, торти, кекси, цукерки та інші солодощі. При цьому наголошуючи, що виручені кошти підуть на потреби бійцям, які зараз знаходяться у зоні антитерористичної операції.

Студенти, викладачі та гості свята з радістю приймали участь у благодійній акції. У результаті якої було виручено 1006 гривень. Всі кошти було передано у волонтерський штаб «Разом». Який пообіцяв протягом жовтня у четвертому навчальному корпусі виготовити та встановити каркас для плетіння маскувальних сіток, які згодом будуть передані у зону АТО.