05.11.2015 984

Звіт про роботу ради студентського самоврядування унус за жовтень 2015 року

Рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва є активним учасником не лише життя студентів, а й усього університету.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування унус за жовтень 2015 року

15 жовтня в Уманському НУС пройшов конкурс художників, взяти участь у якому змогли всі талановиті студенти нашого університету. Виставка проходила на першому поверсі навчального корпусу № 4. Всі перехожі, студенти та викладачі, які бачили виставку, із захопленням розглядали пейзажі, портрети, натюрморти та інші представлені роботи. Бажаючі взяли участь у голосуванні, яке допомогло визначити найталановитішого художника УНУСу.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування унус за жовтень 2015 року

Як відомо, книга – джерело життя, у ній зібрана мудрість століть, що сприяє всесторонньому розвитку особистості.

Щорічно рада студентського самоврядування УНУС поповнює полиці художнього відділу університетської бібліотеки. Не став винятком і цей рік, адже цього разу бібліотека поповнилася книгами відомого письменника Пауло Коельйо: «Рукопис, знайдений в Акрі», «11 хвилин», «Адюльтер».

Звіт про роботу ради студентського самоврядування унус за жовтень 2015 року

У цей нелегкий для країни час кожен з нас намагається хоч чимось допомогти українській армії. Допомога потрібна не лише матеріальна, а й фізична.

Тому студентським активом УНУС було прийнято рішення встановити у навчальному корпусі № 4 каркас для плетіння маскувальних сіток воїнам, що є учасниками антитерористичної операції. Студенти активно підтримали цю ідею.

20 жовтня до університету завітали представники волонтерського штабу «Разом», які навчили всіх бажаючих плести маскувальні сітки. Студенти охоче прийнялися до роботи, та невдовзі побачили результати своєї праці. Спільна справа об’єднує студентів різних курсів та факультетів, тож учасники не тільки зробили корисну справу, а й змогли приємно провести час. Планується залучити до цієї акції більше студентства під час проведення виховних годин.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування унус за жовтень 2015 року

28 жовтня з нагоди Дня визволення України від німецько -фашистських загарбників радою студентського самоврядування УНУС було організовано перегляд фільму «Добровольці Божої чоти». Подивитися фільм могли всі охочі, студенти, викладачі, працівники університету. Це документальна стрічка, яка розповідає про сучасні військові дії, які відбуваються на Донбасі. Реальні свідчення воїнів, жахливі кадри кривавої війни не залишили нікого байдужими.

Цього ж дня у читальній залі № 1 Наукової бібліотеки УНУС відбулася професійна гра «Мафія». Стати її учасниками могли всі бажаючі – як новачки, так і професійні гравці. Гра проходила за класичними правилами професійної мафії.

Звіт про роботу ради студентського самоврядування унус за жовтень 2015 року

Немає, напевне, на Уманщині людини, яка б не знала про страшну аварію, яка відбулася у нашому місті 24 жовтня. Нелюдський наїзд на 5-річну дівчинку Фурман Аню, яка на даний момент перенесла операцію та знаходиться в тяжкому стані і потребує допомоги.

Ця ситуація не залишила байдужими гравців КВН нашого міста. Відкрита Уманська ліга КВН «Кураж» за підтримки студради УНУС організувала благодійний концерт команд КВН, у якому взяли участь команди Ist_Fak,КАРКАДЕ+Діагноз Кашпіровського (об'єднана команда) та збірна команда КВН УНУС. Благодійний концерт проходив в актовій залі Уманського НУС. Всі присутні, студенти, викладачі, гості отримали не лише масу позитивних емоцій, а й зробили добру справу. Адже всі виручені кошти з концерту, а це 4953 гривні, одразу ж по закінченню були передані матері Ані.

Рада студентського самоврядування УНУС