07.03.2013 3494

Науково-практичний семінар «Аспекти стійкого розвитку фінансової системи України» (соціальний захист, страхування, оподаткування, кредитування)

6 березня 2013 року на базі кафедри фінансів і кредиту та науково-дослідної лабораторії кафедри «СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ» проведено науково-практичний семінар «Аспекти стійкого розвитку фінансової системи України» (соціальний захист, страхування, оподаткування, кредитування).

Роботу семінару з вступним словом розпочав головуючий семінару к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту, завідувач науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» Гузар Богдан Степанович.

Виступаючим було розкрито мету, завдання та актуальність діяльності науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи», а також відзначено актуальність теми семінару та тематики доповідей.

Виступи доповідачів поділялися за такими напрямами:

Напрям І. Система соціального захисту населення (соціальне страхування, соціальне забезпечення та соціальна допомога ). Тема виступу: «Стан та перспективи розвитку недержавного пенсійного страхування в Україні», доповідач – к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту  Мальований Михайло Іванович.

Напрям ІІ. Агрострахування як інструмент управління ризиками сільськогосподарських підприємств. Тема виступу: «Розвиток страхування в агровиробництві світу та України», доповідачі – к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів і кредиту  Прокопчук Олена Тодорівна; к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту  Улянич Юлія Василівна.

Напрям ІІІ. Оподаткування в системі фінансового регулювання розвитку сільськогосподарського виробництва. Тема виступу: «Оподаткування сільськогосподарських підприємств та зміни в податковому законодавстві України», доповідач – к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Бечко Петро Кузьмович.

Напрям IV. Кредитне забезпечення сільськогосподарських підприємств: банківський аспект. Тема виступу: «Кредитна політика фінансових установ України стосовно сільського господарства», доповідач – к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів і кредиту Бондаренко Наталія Вікторівна.

В обговоренні представлених доповідей активну участь взяли студенти І-V курсів, аспіранти, викладачі кафедри фінансів і кредиту (к.е.н., доцент Гузар Б.С.; к.е.н., доцент Колотуха С.М.; к.е.н., доцент Боровик П.М.; к.е.н., доцент Ролінський О.В.; к.е.н., доцент Бечко В.П.; к.е.н., доцент Мельник К.М.; к.е.н., ст викладачі Власюк С.А., Транченко О.М., Гвоздєй Н.І., Бержанір І.А.; к.е.н. Непочатенко О.А., Рибчак О.С., ст. викладач Гайдай В.І., викладачі Барабаш Л.В., Козлова І.М., Кіфоренко О.В., Захарчук О.А., Лиса Н.В. ), декан факультету економіки і підприємництва д.е.н., професор Нестерчук Ю.О.

По закінченню семінару головуючий Гузар Б. С. підвів підсумки семінару та подякував всім присутнім за активну участь у обговоренні представлених доповідей.