31.10.2013 5662

Бізнес-тренінг "Туристичне районування України"

Що може бути краще відпочинку…? Тільки гарний відпочинок!!! Але гарно відпочивати можна не лише за кордоном, але й в Україні. Саме про це і розповідали майбутні спеціалісти в туристичній сфері – студенти першого курсу факультету менеджменту, спеціальності «Туризм» на Бізнес-тренігну «Рекреаційне районування України».

В процесі доповідей було детально розглянуто перспективні рекреаційні зони нашої країни, визначні місця та історичні пам’ятки.

Бізнес-тренінг "Туристичне районування України"

Присутні студенти та викладачі кафедри менеджменту ЗЕД дізнались, що найбільшим санаторно-курортним і туристичним районом України є Крим. Щороку його відвідують близько 5 млн осіб. У причорноморських та приазовських областях туристів приваблюють тепле море, лікувальні грязі та мінеральні води. Карпатський регіон відзначається значною кількістю санаторіїв і пансіонатів (понад 150), що працюють на базі унікальних цілющих мінеральних вод.

На сьогодні першочерговим завданням рекреаційного господарства є прискорений розвиток інфраструктури санаторно-курортного та туристичного господарства, вдосконалення кадрового забезпечення, розвиток нових перспективних районів лікування та „зеленого” туризму.

На завершення доповідей було підсумовано, що Україна має реальні можливості стати однією з провідних туристичних країн Європи, з розвиненим рекреаційним господарством міждержавного значення.

К.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД

Нещадим Людмила Миколаївна