05.11.2013 5621

День відкритих дверей на кафедрі обліку і аудиту

2 листопада в рамках Дня відкритих дверей, який проходив в Уманському національному університеті садівництва, кафедру обліку і аудиту відвідали гості – студенти Уманського агротехнічного коледжу та випускники загальноосвітніх шкіл Ладижинського освітнього округу Уманського району. Гості ознайомилися з професорсько-викладацьким складом кафедри,  навчальною та виховною роботою колективу, рівнем підготовки фахівців. Та крім необхідних пізнавальних аспектів отримали ще й заряд позитивної енергії від розважальної програми.

День відкритих дверей на кафедрі обліку і аудиту

Серед почесних гостей кафедри були заступник начальника відділу освіти Уманського району Галімон Лариса Сергіївна, директори шкіл з Ладижинки, Рижавки, Шарино, Текучої, Ятранівки, Городниці, Колодистого та викладачі Уманського агротехнічного коледжу.

У вступному слові завідувач кафедри обліку і аудиту, д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України Уланчук Володимир Семенович ознайомив гостей з історією, сьогоденням та перспективами розвитку освітньо-кваліфікаційних рівнів з обліку  і аудиту –  бакалавра, спеціаліста, магістра.

До розважальної програми крім конкурсів, невеличкого концерту ввійшов перегляд фільму «Барси студентського життя», який створений студентами Уманського НУС. Його перегляд викликав високу зацікавленість та позитивні емоції глядачів.

День відкритих дверей на кафедрі обліку і аудиту

Після перегляду фільму гостям запропонували висловити власне розуміння «Хто такий студент?», а найкращі й найоригінальніші варіанти відповідей були оцінені солодкими призами.

Журі, до складу якого входили заступник начальника районного відділу освіти Галімон Лариса Сергіївна, голова Ладижинського освітнього округу Миронюк Людмила Авксентіївна, доцент кафедри обліку і аудиту Оляднічук Наталія Володимирівна та викладач Славгородська Альона Андріївна визначили переможців конкурсу.

День відкритих дверей на кафедрі обліку і аудиту

Приємною несподіванкою для гостей був розіграш святкової лотереї. Нагороджував переможців завідувач кафедри Уланчук Володимир Семенович.

День відкритих дверей на кафедрі обліку і аудиту

В музичній паузі гостей розважали студентки V-го курсу факультету економіки і підприємництва Дар’я Приходько та  Ольга Мельниченко.

День відкритих дверей на кафедрі обліку і аудиту

На завершення зустрічі гостям запропонували пригоститися солодощами.

Тож до наступних зустрічей і всього Вам найкращого! Хай щастить!

Кафедра обліку і аудиту