05.11.2013 5984

День відкритих дверей в Уманському НУС

2 листопада один з найпрестижніших навчальних закладів України – Уманський національний університет садівництва – гостинно зустрічав гостей, які приїхали на День відкритих дверей.

День відкритих дверей – це ще одна добра традиція університету, яка відома як уманчанам, так і жителям прилеглих областей. В рамках цього заходу усі бажаючі та зацікавлені майбутні абітурієнти мають чудову можливість ознайомитися з територією навчального закладу, його матеріально технічною базою, кафедрами й аудиторіями, поспілкуватися з викладачами та ректором університету.

День відкритих дверей в Уманському НУС

Цього разу на гостину до Уманського НУС приїхало більше 200 учнів та їх батьків із різних областей України: Кіровоградської, Вінницької, Черкаської, Київської та Одеської. А найбільш численною була делегація школярів і коледжистів з Гайворонського району Кіровоградської області. Також відвідали навчальний заклад учні, які відвідують підготовчі курси при університеті.

День відкритих дверей в Уманському НУС

У вестибюлі Наукової бібліотеки Уманського НУС гості мали можливість скуштувати смачні яблука та пироги, спечені із пшениці, вирощеної на дослідних ділянках університету, зігрітись гарячим чаєм та кавою і отримати  рекламну продукцію. Функціонувала також університетська виставка кафедр, які наочно продемонстрували свої досягнення та доробки.

День відкритих дверей в Уманському НУС

Відкрив урочисту зустріч проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко, який розповів присутнім про історію створення університету та його сьогодення. Гості з цікавістю переглянули презентацію, яка доповнювала цікаву та змістовну розповідь Віктора Петровича.

Декани 6-ти факультетів донесли до учасників зустрічі інформацію про спеціальності, які можуть здобути майбутні абітурієнти на їхніх факультетах, та про посади, які можуть обіймати випускники після закінчення навчання.

З метою отримання більш конкретної інформації про факультети декани  запросили всіх бажаючих для спілкування до аудиторій.

Для гостей була проведена екскурсія по університету; бажаючі відвідали навчальні аудиторії, спортзал, Наукову бібліотеку, з роботою якої ознайомила директор Світлана Нижник, та оранжерею, де зібрані різноманітні види рослин і дерев, про які розповів декан факультету лісового та садово-паркового господарства Олександр Заморський.

День відкритих дверей в Уманському НУС

З гарними побажаннями удачі та здійснення заповітних мрій прощалися з учнями, щоб у майбутньому знову зустрітися у стінах одного із найкращих аграрних закладів України.

Прес-центр університету