30.10.2013 2385

Екскурсія студентів-механіків 4 курсу у м. Кіровоград

22 жовтня 2013 року відбулась екскурсія студентів 4 курсу напряму підготовки «Процеси, машини та обладнання АПВ» у м. Кіровоград. У екскурсії брали участь викладачі кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Дмитро Каричковський і Юрій Ковальчук та 25 студентів інженерно-технологічного факультету.

Екскурсія розпочалася з відвідування музею відомого заводу сільськогосподарського машинобудування «Червона зірка», на території якого директор Олег Дьомін особисто провів для відвідувачів цікавий та пізнавальний екскурс про історію та розвиток заводу від його утворення 139 років назад братами Робертом та Томасом Ельворті  і до нашого часу.

Потім студенти відвідали потужний завод із виготовлення насосів ПАТ «Гідросила», що займає третє місце в світі за кількістю виробленої продукції. Їм було проведено цікаву екскурсію по території заводу. Студенти мали змогу пройтись виробничими цехами, ознайомитись із процесом виготовлення окремих деталей та збиранням і випробуванням готових виробів. Особливо вразили виробничі потужності заводу, велика кількість сучасного обладнання, в тому числі із числовим програмним керуванням.

Екскурсія студентів-механіків 4 курсу у м. Кіровоград

Після цього відбулась екскурсія по території заводу ПАТ «Червона зірка», що в Україні є основним виробником сільськогосподарських машин, зокрема, сівалок, культиваторів, борін та іншої техніки. Студентів вразила величезна територія заводу та виробничих приміщень, різноманітне обладнання. Вони мали змогу спостерігати в дії автоматизовані станки, на їхніх очах відбувалось виконання виробничих операцій. Особливо вразив відвідувачів малярний цех, де здійснювалось очищення деталей техніки та їх подальше фарбування в автоматичному режимі.

Екскурсія студентів-механіків 4 курсу у м. Кіровоград

Подякувавши екскурсоводу та поласувавши смачним обідом у заводській їдальні, майбутні механіки завершили екскурсію та вирушили до свого рідного міста задоволеними і сповненими вражень від побаченого.