14.06.2013 5792

Екскурсія в теплично-оранжерейний комплекс кафедри садово-паркового господарства

На звернення дирекції Уманської ЗОШ №4 викладачами кафедри садово-паркового господарства проведено екскурсії в теплично-оранжерейному комплексі  нашого університету, а саме в теплиці №1 – «Лимонарії» та теплиці №2 – «Субтропічній» для вихованців пришкільного табору «Маячок».

Пізнавальну інформацію та чудову розповідь про субтропічну та тропічну рослинність донесла до школярів кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач Тетяна Мамчур. Вона ознайомила учнів із вирощуванням сортів лимонів та субтропічними рослинами (ківі, зізіфус, мушмула, інжир, хурма, гранат).

Діти задавали багато питань, на які отримали вичерпну відповідь, та фотографувались напам’ять. Домовились, що в осінній період учні прийдуть знову та скуштують смачні плоди екзотичних рослин.

Михайло Осіпов,

асистент кафедри садово-паркового господарства