26.10.2013 5953

Квіти і трави у легендах, віршах, побуті та звичаях

24 жовтня у читальній залі Наукової бібліотеки відбулась літературна година «Квіти і трави у легендах, віршах, побуті та звичаях» із студентами 11-сп та 12-сп груп.

Метою проведення виховної години стала необхідність підтримання закладених раніше основ почуття прекрасного у душах молоді через сприйняття довколишньої природи, поезії про неї, сприяння розумінню основ такого виду мистецтва як аранжування квітів, виховання шляхетної поведінки у суспільстві, колективі, товаристві.

Студенти факультету лісового і садово-паркового господарства розповідали присутнім легенди про квіти, декламували вірші Лесі Українки, Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Івана Драча та ін

Квіти і трави у легендах, віршах, побуті та звичаях

Провідний бібліотекар Наталія Михайлова розповіла студентам багато цікавої інформації про квіти та продемонструвала їм цікаві книги з висвітлюваної теми ще з періоду Головного училища садівництва.

Чудовим доповненням заходу послужила ілюстрована виставка «Квіти – окраса нашого життя».

Віра Побережець, провідний бібліотекар