26.03.2013 5937

Науково-практична конференція «Інноваційні технології вирощування овочів – у виробництво»

25 березня 2013 року у нашому університеті на кафедрі овочівництва відбулася Науково-практична конференція «Інноваційні технології вирощування овочів у виробництво», в якій взяли участь провідні овочеві насінницькі компанії, такі як «Нунемс», ТОВ «Байєр», що представили тепличний сортимент огірка та помідора. Представники ПП «БТУ-ЦЕНТР» Білко В. А. та ТОВНВЦ «Черкасибіозахист» Давигора А. М. висвітлили питання використання новітніх біопрепаратів в овочівництві. Виступаючі з ППНВЦзІТ «МаксиМарин» запропонували систему захисту овочевих культур від нестабільного зволоження з використанням препаратів МаксиМарин.

Науково-практична конференція  «Інноваційні технології вирощування овочів – у виробництво»

Програму розвитку овочівництва України та Черкащини до 2020 року представили начальник відділу землеробства Головного управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації Харченко В. О. та завідувач кафедри овочівництва УНУС, доктор с.-г. наук, професор Улянич О. І. Пропозиції виробничникам щодо технології вирощування гливи та особливості промислового квітникарства надали доценти кафедри овочівництва Ковтунюк З. І. та Слободяник Г. Я. В конференції також взяли участь фермери з різних регіонів України, викладачі ВУЗу та студенти.

Конференцію завершили приємним спілкуванням, обговоренням доповідей та обміном досвіду з питань овочівництва в дружньому колі, отримали фото на згадку.