25.12.2013 5252

Подарунки до Дня Святого Миколая від Уманського Червоного Хреста

Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста втретє протягом року відвідала колектив УТОС.

Його Товариство об’єднує 355 членів, з яких 75 – працюючих. Цього разу голова міськрайонної організації Валентина Чорна завітала разом із лідером Ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва Юрієм Мельником, студенткою Дар’єю Тіхон, працівниками патронажної служби Червоного Хреста.

На обліку студентського колективу та міськрайонної організації не одна спільна благодійна акція. В переддень новорічних свят та з нагоди Дня Святого Миколая спудеї й міськрайонна організація влаштували справжнє свято для 19 дітей працівників УТОСу, зібравши для них різноманітні іграшки. А тим малюкам, які не змогли завітати на доброчинний захід, батьки обрали подарунки самостійно з-поміж принесених волонтерами. Тут були й іграшкові казкові герої, машинки, розфарбовки, кольорові олівці та багато іншого.

Подарунки до Дня Святого Миколая від Уманського Червоного Хреста

Батьки разом із своїм керівником Олександром Нактінісом щиро дякували організаторам за подаровану радість та створену святкову атмосферу для дітей. Крім того, міськрайонну організацію відвідали працівники УТОСу зі скрутним матеріальним становищем та отримали допомогу одягом, взуттям та засобами гігієни.

За матеріалами Товариства Червоного Хреста України в Черкаській області