25.10.2013 4994

Розпочала роботу науково-практична конференція «Підвищення ефективності ресурсозберігаючих технологій на зернопереробних підприємствах»

24 жовтня в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу науково-практична конференція «Підвищення ефективності ресурсозберігаючих технологій на зернопереробних підприємствах», ініціатором проведення якої стали викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна інженерно-технологічного  факультету. Естетично оформлена 170 аудиторія гостинно відчинила двері перед учасниками науково-практичної конференції. На виставкових столах, прикрашених українськими рушниками, – корзини достатку, коровай з червоними кетягами калини, яблука, квіти, зразки різних сортів зернових та екструдованих продуктів.

Розпочала роботу науково-практична конференція  «Підвищення ефективності ресурсозберігаючих технологій на зернопереробних підприємствах»

У конференції взяли участь представники Національного університету харчових технологій, фірм «Бюллер», «Акта», ТОВ «Оліс», КТВ ПАТ «Хорольський машинобудівний завод», ДНВК «Київський інститут автоматики» та кадрові фахівці системи хлібопродуктів. Представляли Уманський національний університет садівництва доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна Ніна Осокіна, доктор біологічних наук Федір Парій, доктор сільськогосподарських наук, професор Григорій Господаренко та викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Володимир Ярошенко.

Відкрила конференцію, ознайомила присутніх з актуальними напрямами її роботи та представила шанованому товариству гостей доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна Ніна Осокіна.

Від адміністрації університету із привітальним словом до присутніх звернувся проректор із наукової та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських робіт, професор Віктор Карпенко, який у своєму виступі привітав науковців у стінах найстарішого навчального закладу України, зробив короткий екскурс в історичне минуле університету, зазначивши, що він здавна славився переробкою плодів, овочів та ягід.

Віктор Петрович відзначив, що переробна галузь молода, але досить перспективна. На завершення свого виступу проректор із наукової та інноваційної діяльності побажав учасникам конференції багато нових ідей, плідних рішень та їхньої реалізації в майбутньому на практиці.

Продовжила роботу науково-практичної конференції Ніна Максимівна, яка озвучила  головні завдання, поставлені на розгляд учасників конференції:

–       зменшення витрат при сушінні зерна;

–       проектування елеваторів;

–       дослідження технологічних властивостей зерна;

–       переоснащення борошномельного комплексу;

–       напрямок виробництва комбікормів;

–       питання охорони праці та інші.

Враховуючи стан і роботу зернопереробної промисловості України та високу кваліфікацію підготовки і практичний досвід фахівців, при обговоренні результатів конференції науковці переробної галузі запропонували оптимальні рішення з переробки та зберігання зерна, які базуються на науково-обгрунтованих розробках, впроваджених на підприємствах України.

Прес-центр університету