29.10.2013 7069

Студенти факультету економіки і підприємництва відзначили День визволення України від фашистських загарбників

Студенти факультету економіки і підприємництва відзначили  День визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників, адже саме в цей день 1944 року сучасна територія України була повністю звільнена від військ окупантів фашистської Німеччини та її союзників. Територія Закарпаття була звільнена в ході Східно-Карпатської наступальної операції, здійсненої радянськими з’єднаннями Першого та Четвертого Українських фронтів.

20 жовтня 2009 року, з нагоди 65 річниці визволення української території, Указом Президента України було встановлено її святкування «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».

28 жовтня 2013 року Рада студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва організувала пізнавальний захід, приурочений цій події. Біля приміщення деканату було виставлено художні роботи та стінгазети на тематику Великої Вітчизняної війни.

Велике захоплення викликали представлені роботи у випадкових спостерігачів, викладачів та студентства. Протягом дня лунали схвальні відгуки, щодо рівня організації даного заходу.

Рада студентського самоврядування прикладом проведення даного просвітницького заходу мала на меті поглибити інтерес студентів до дослідження минулого своєї Батьківщини, адже знання історії своєї країни є невід’ємним аспектом її подальшого розвитку.

Студрада факультету економіки та підприємництва дякує кураторам та старостам груп за співпрацю і сподівається на активну та плідну роботу в майбутньому.

Прес-служба Ради студентського самоврядування

факультету економіки і підприємництва