11.06.2013 6379

Участь представників Уманського НУС у журналістському конкурсі

7 червня в Уманському національному університеті садівництва Телекомпанія "Умань" проводила другий щорічний  творчий фестиваль журналістів "Умань-MEDIA-Майстер-2013", мета якого – підвищити фахову майстерність, поширити кращий досвід роботи редакцій, згуртувати професійну когорту журналістів, зміцнити принципи демократичної преси в суспільстві, підвищити роль ЗМІ в житті громади та формувати позитивний імідж регіону.

Розпочав роботу семінару директор КП "ТК Умань", голова організаційного комітету фестивалю Олександр Солоп, вручивши проректору з наукової та інноваційної діяльності Віктору Карпенку Кубок фестивалю на згадку про безпосередню участь університету в його проведенні.

Велика когорта журналістської родини з усієї Черкаської області мала можливість споглядати майстер-клас від завідувача кафедри преси і видавничої діяльності Укртелерадіопресінституту, відомого історика, теоретика і практика української журналістики, головного редактора журналу "ЄвроАтлантика", експерта Інституту євроатлантичного співробітництва і Фонду "Демократичні ініціативи", голови журі Віталія Довгича, який відзначив серйозний рівень журналістики Черкаського регіону.

Після плідно проведеного робочого дня, дружнього обіду і прогулянки "Софіївкою", у міському комплексі "Фортеця" відбулося безпосереднє нагородження учасників фестивалю.

Представники від Уманського НУС також брали участь у конкурсі-фестивалі та здобули перемогу і отримали дипломи лауреатів фестивалю в різних номінаціях:

– "Друковані ЗМІ. Іміджевий проект" – Надія Зубова, методист вищої категорії Центру культури і виховання;

– "Іміджевий проект" – Дмитро Макогоненко, провідний програміст Центру комп’ютерного та технічного забезпечення за цикл програм про університет;

– "Іміджевий проект" – Валерій Макаров, завідувач фотолабораторії університету за цикл історико-культурологічних програм;

– "Кращий дизайн ЗМІ" – інтернет-видання Уманського національного університету садівництва.

З 1-го липня на сайті телекомпанії "Умань" будуть розміщені презентаційні ролики, надані учасниками фестивалю, оцінювання яких триватиме до наступної церемонії нагородження.

Тож залишається побажати нашим учасникам творчих перемог наступного року у фестивалі "Умань-MEDIA-Майстер-2014".

Прес-центр університету