28.10.2013 5161

Умань відзначала 69-ту річницю з дня визволення від фашистських загарбників

Уманський національний університет садівництва впродовж багатьох років бере активну участь у загальноміських заходах з нагоди визволення міста та України від фашистських загарбників. Адже лише завдяки самовідданості та героїзму радянських воїнів українську землю було звільнено від фашистських загарбників, і ця подія стала знаковою в історії держави.

28 жовтня в Умані відбулися урочисті заходи та церемонія вшанування пам’яті загиблих воїнів-визволителів біля Обеліска Слави, в якій взяли участь ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко та помічник ректора Жанна Лозінська.

Умань відзначала 69-ту річницю з дня визволення від фашистських загарбників

Разом із керівництвом області, району та представниками міської влади Олена Олександрівна здійснила покладання квітів до Меморіалу полеглим воїнам. Від керівництва міста всіх присутніх привітав зі святом та відзначив важливість події перший заступник міського голови Станіслав Марков; від імені районної та міської ветеранських організацій виступив голова ради ветеранів війни і праці міста Анатолій Ходан, який закликав учасників урочистостей об’єднатися для збереження миру та щасливого життя під безхмарним небом.

Умань відзначала 69-ту річницю з дня визволення від фашистських загарбників

Студенти навчальних закладів та жителі міста також вшанували пам’ять про загиблих воїнів покладанням живих квітів на меморіальні плити. Пломеніли гвоздики у підніжжя обеліска, мов краплі пролитої крові під час запеклих боїв.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – вічна, вдячність народу – безмежна.

Прес-центр університету