25.03.2014 5241

Уманський національний університет садівництва – переможець шостого конкурсу трансєвропейської Програми Темпус

Уманський національний університет садівництва взяв участь у шостому конкурсі Програми Темпус IV, за результатами якого до кінцевого списку проектів, рекомендованих до фінансування Європейським Союзом, включено 33 проекти за участі українських партнерів, серед яких і наш навчальний заклад.

Уманський НУС став співвиконавцем проекту 544524-2013-PL-SMHES «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities».

Національний Темпус-офіс в Україні у співпраці з представництвом ЄС в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана провели семінар для координаторів проектів – переможців шостого конкурсу Програми Темпус IV, в якому від УНУС взяли участь перший проректор, доцент Іван Мостов’як та проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Віктор Карпенко.

Під час заходу відбулось обговорення очікуваних результатів і перспектив їх упровадження в Україні, визначення особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів Темпус у сучасних умовах, а також тренінг з питань реєстрації, комунікації, менеджменту, моніторингу, розповсюдження інформації щодо проекту та візуалізації.

Наступна зустріч з партнерами Європейського Союзу та координатором Темпус-проекту професором Стефаном Ігнаром відбудеться у Варшаві.

Віктор Карпенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор с.-г. наук